Referencje | Polskie Centrum Edukacji (PCE)
Referencje

„Uczestniczyłam w szkoleniu Controlling kosztów zasobów i procedur medycznych. Szkolenie było przeprowadzone w sposób ciekawy i zrozumiały. Część teoretyczna była przeplatana warsztatami. Taki sposób prowadzenia szkolenia pozwala na dokładniejsze zrozumienie problemu. Pani Ania bardzo dobrze przekazuje informacje, w sposób zrozumiały. Myślę, że wynika to przede wszystkim z tego, że ma doświadczenie praktyczne w tematach, których dotyczyło szkolenie. Jestem zadowolona, że uczestniczyłam w szkoleniu.”

Aleksandra Studniarz


„Cieszymy się, że mogłyśmy wziąć udział w szkoleniu, której wykładowcą była Pani Anna Anders- Szymańska. Tym bardziej, że  tematyka jaką jest Controling kosztów i wyceny procedur medyczny  w szpitalach nadal przysparza wiele trudności. W sposób przystępny nawet dla osób, które od niedawna rozpoczęły pracę w szpitalu zostały przekazane regulacje prawne i obowiązki szpitali związane z projektem Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie Standardu rachunku kosztów. Prowadzone warsztaty każdej osobie umożliwiły  czynny udział w szkoleniu, co przekładało się na szybsze zaznajomienie z tematem. Ponadto przygotowane opracowania, które otrzymał każdy z uczestników  stały się w naszej jednostce materiałem do rozmów z kadrą Zarządczą.

Szkolenie na wysokim poziomie prowadzone przez profesjonalistkę.”

Urszula Karaś i Aleksandra Ludko


„Organizowane szkolenie (…) jest na wysokim poziomie, wykładowcy są dobrani zgodnie z potrzebami uczestników, wykłady są prowadzone profesjonalnie, jest możliwość uzyskania dodatkowych szczegółowych informacji od wykładowców w trakcie, jak i  w przerwie szkoleniowej, chętnie udzielają odpowiedzi.

Uczestnicy szkoleń mają wpływ na  poruszaną problematykę, co jest zawarte w ankietach poszkoleniowych. (…)”

Serek Katarzyna


 

(…) szkolenie w którym uczestniczyłam rozwiało mi wiele wątpliwości i dało odpowiedź na pytania mnie nurtujące. Poprzez wprowadzenie RODO stworzyło duże zamieszanie bez odpowiedzi. Tak więc dziękuję za stworzenie takiego szkolenia.

Iwona Żurecka-Sobczak


 

„Szkolenie poszerzyło wiedzę, szczególnie w zakresie psychologicznych aspektów zarządzania relacjami w środowisku pracy i w życiu oraz kierowania zespołem pracowników w sytuacji zmiany i konfliktu. Wszystkie wykłady i ćwiczenia były merytorycznie na bardzo wysokim poziomie, przekazywane w przystępny sposób i w miłej atmosferze.”

Ogólna ocena PCE jako organizatora BARDZO DOBRY!

Dorota Orczyk


 

„Szkolenie przebiegało w doskonałej atmosferze, prowadzący genialnie angażujący uwagę, łączył swoje doświadczenia z praktyką. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienia. Z całym przekonaniem mogę polecić.”

Barbara Makowska, Naczelna Pielęgniarka Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie


 

„Pierwszy raz uczestniczyłam w warsztatach organizowanych przez Polskie Centrum Edukacji. Jestem mile zaskoczona wysokim poziomem merytorycznym. Świetnie dobrani, profesjonalni wykładowcy. Wiedza przekazywana w sposób bardzo ciekawy, możliwość przećwiczenia nowych umiejętności, pozwoliły na ugruntowanie zdobytej wiedzy. Zajęcia prowadzone były w kameralnej grupie, w  miłej, przyjaznej atmosferze. Warsztaty, które towarzyszyły innej dużej konferencji odbywającej się równolegle, zorganizowane były bardzo profesjonalnie, w przepięknym miejscu. (…)”

Chętnie wezmę udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Polskie Centrum Edukacji. Naprawdę warto !

 Lidia Rogozik-Śledzińska, Poznań


 

„Jestem bardzo zadowolona z udziału w wydarzeniach organizowanych przez PCE w całym kraju. Aktualne zagadnienia, wyspecjalizowani mówcy i wykładowcy, perfekcyjna organizacja. Ciekawi uczestnicy i wyjątkowo przyjacielska atmosfera jeszcze dodatkowo urozmaicają te spotkania. Biorę udział w konferencjach i szkoleniach PCE od kilku lat i widzę ciągły „komplet”, co świadczy o tym, że cieszą się one dużą popularnością.”

Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni, www.hipoalergiczni.pl. 


 

Imprezy organizowane przez PCE cechuje wyjątkowa atmosfera, która przejawia się między innymi dużym zaangażowaniem uczestników. Dzięki temu spotkania te pozwalają na szerokie merytorycznie przekaz, a co za tym idzie wysoką efektywność. Istotnym elementem jest korzystny stosunek jakości do ceny.” 

Marcin Śliwa product Manager, systemy kontroli zakażeń.


 

To, co wyróżnia konferencje PCE to pełen profesjonalizm i zaangażowanie w organizację. Pierwszy raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tak świetnie zorganizowanym i dopracowanym w szczegółach przedsięwzięciu.

Serdecznie dziękujemy za tak miłą obsługę techniczną i pomoc, którą otrzymaliśmy od organizatorów. Dbałość o odwiedzających, wystawców i panelistów.”

Paweł WójtowiczPrezes Zarządu Fundacji MATIO oraz MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę, www.mukowiscydoza.pl / www.facebook.com/FundacjaMATIO.


 

Konferencje, szkolenia organizowane przez PCE znane są z wysokiego poziomu merytorycznego a jednocześnie  z niepowtarzalnej, miłej atmosfery i możliwości autentycznej wymiany doświadczeń i myśli.

 Dzięki odpowiedniej ilości wykładów, prezentacji, jest możliwość rozmowy każdy z każdym – dzięki takim sytuacjom poznajemy innych, promujemy siebie oraz placówkę medyczną, która reprezentujemy.

 Zdobywamy praktyczną wiedzę i umiejętności poprzez aktywny udział w warsztatach, które również umożliwiają nawiązanie współpracy z osobami innych placówek leczniczych.

 Poznajemy ekspertów i korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia poprzez to zyskujemy nową wiedzę o sprawdzonych już metodach działania.

 Niepowtarzalne, bajeczne miejsca Konferencji  w pięknych różnych zakątkach Polski z pełnym profesjonalizmem w zakresie organizacji, harmonogramu zajęć, doboru tematów, wyżywienia, kwater oraz dodatkowych imprez towarzyszących.

Od kilku lat w tej samej cenie.

 PO SKOŃCZONEJ KONFERENCJI ORGANIZUJEMY SIĘ NA NASTĘPNĄ…… I TAK JUŻ JEST OD KILKU…. KILKUNASTU LAT!

 PCE, ZAWSZE NAS POZYTYWNIE ZASKAKUJE – PANI ANIU DZIĘKUJEMY!”

 Z podziękowaniami Dorota i koleżanki – Kasia, Małgosia z Opola.


 

 Z przyjemnością informuję, że współpraca Lentewenc Sp. z o. o.  z Polskim Centrum Edukacji Anna Osińska rozpoczęła się w 2013 roku i trwa nadal, gdyż jest bardzo wartościowa i efektywna.

W ramach zawartej umowy PCE zajmuje się kompleksowym przygotowaniem konferencji dla dyrektorów szpitali oraz kadry zarządzającej w placówkach medycznych w trakcie organizowanych przez Lentewenc Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE.

Nie mamy wątpliwości co do wysokiego standardu kooperacji jak również jakości świadczonych usług. Niekwestionowanymi atutami PCE są profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Na wyróżnienie zasługuje również komunikacja – bezproblemowy kontakt a także pomocni i życzliwi pracownicy firmy.

Rekomendujemy Polskie Centrum Edukacji Anna Osińska jako godnego polecenia partnera biznesowego. Liczymy także na dalszą, równie owocną współpracę.”

Anna Fałat, Dyrektor Targów WIHE.

Lentewenc Sp. z o. o.
ul. Skwer. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa


 

„Korzystam ze szkoleń organizowanych przez PCE  ze względu na wysoką  jakość merytoryczną. Zawsze spotykam tam profesjonalnych wykładowców  umiejących w ciekawy sposób przekazywać informacje. Poza tym świetna organizacja i przyjazna atmosfera pozwalają na możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z Głównymi Księgowymi z całej Polski.”

Marzena DrozdGłówny Księgowy, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej.


 

Drogie koleżanki i koledzy

Pragnę zachęcić Was do uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Polskie Centrum Edukacji  i wspaniałą Anię Osińską. Kilkakrotnie uczestniczyłam w szkoleniach, poznałam fantastycznych ludzi. Zajęcia prowadzone przez wykładowców  są ciekawie, zrozumiałe w fantastycznej atmosferze, w przerwach można skorzystać z pomocy wykładowców , którzy chętnie udzielają porad. Bardzo bliska mojemu sercu jest   Pani Małgosia Czupryńska,  którą od pierwszego szkolenia

darzę ogromną sympatią za jej pomoc, uśmiech i wspaniała wiedzę przekazywaną w sposób czytelny i zrozumiały. Ponadto warunki w których odbywają się szkolenia są na bardzo wysokim poziomie. Szkoda gadać, najlepiej jak złożycie Państwo kartę uczestnictwa do PCE i sami się przekonacie , że warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Pozdrawiam”

Elżbieta BorowskaZ-ca Głównego Księgowego, Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o.