Data: 19 wrzesień 2022
-
Kluczowe problemy stosowania prawa pracy w podmiotach leczniczych
-
Zarządzanie konfliktem
-
Pielęgniarskie projekty poprawy jakości
-
Wypalenie zawodowe czy życiowe?
-
Niedostarczona opieka - spojrzenie z perspektywy dowodów naukowych w Polsce
-
Gdzie kończy się polecenie służbowe a zaczyna mobbing. Na co uważać w relacjach z podwładnymi - okiem prawnika
-
Jak osiągać cele i odnawiać energię życiową
Dariusz Hajdukiewicz, lekarz, specjalista chirurg, specjalista zdrowia publicznego, dr nauk prawnych, nauczyciel akademicki w Szkole Zdrowia Publicznego CMKP i w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Agnieszka Olchawska, wieloletni trener biznesu i coach od 1995 roku, prowadzi warsztaty, szkolenia i programy rozwojowe dla menadżerów.
Greta Kanownik, Pielęgniarka Naczelna Szpitala Solec i Szpitala Południowego w Warszawie, dr nauk ekonomicznych, w latach 2018-2020 pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia.
Marcin Wanke, trener komunikacji interpersonalnej, andragog.
Beata Wieczorek-Wójcik, doktor nauk o zdrowiu, magister pielęgniarstwa. Dyrektor ds. Pielęgniarstwa, Wizytator akredytacyjny.
Mec. Arkadiusz Gil - radca prawny, emerytowany Naczelnik Wydziału Prawnego – Radca Prawny Komendy Stołecznej Policji. Obecnie prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego specjalizującą się w ochronie oraz odpowiedzialności odszkodowawczej z tytułu naruszenia dóbr osobistych. Prowadzi procesy cywilne związane z naruszeniem praw pracowniczych. Wielokrotnie, występował jako profesjonalny pełnomocnik procesowy w sądowych sprawach cywilnych związanych z działaniami mobbingowymi oraz zachwianiami naruszającymi dobra osobiste. Autor szkoleń dla administracji publicznej oraz sektora ochrony zdrowia.
dr Grażyna Dykowska, Zakład Ekonomiki Zdrowia i Prawa Medycznego WUM
Anna Osińska, pedagog, propagator wiedzy dotyczącej holistycznego spojrzenia na zdrowie. Śmiechoterapeuta, właściciel firmy szkoleniowej.
-
poprzez wypełnienie i przeslanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej
-
e-mailem : pce@pce.com.pl
Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na adres e-mailowy. Jeżeli nie otrzymają Państwo od nas potwierdzenia w ciągu 24h oznacza to, że zgłoszenie do nas nie dotarło.
PŁATNOŚĆ NALEŻY UISCIĆ PRZELEWEM PRZED SZKOLENIEM
KONTO: Polskie Centrum Edukacji Anna Osińska BANK MILLENNIUM S.A.
32 1160 2202 0000 0000 2731 7659
na przelewie prosimy umieścić nazwisko uczestnika oraz datę szkolenia
WARUNKI PŁATNOŚCI I REZYGNACJI
Upoważniam Polskie Centrum Edukacji do wystawienia elektronicznej faktury VAT.
Przy rezygnacji poniżej 21 dnia organizator zatrzymuje 100% wpłaconej kwoty. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia nas z obowiązku zapłaty za szkolenia.
Faktury wysyłane są elektronicznie. Wysyłka korespondencji papierowej (Faktura VAT) koszt 8 zł netto.
Formularz zgłoszenia