Szczegóły Wydarzenia - PCE
XVIII Ogólnopolska Konferencja Położniczo-Neonatologiczno-Pediatryczna
kwiecień
11 - 14
„Zdrowie kobiety i dziecka"
Miejsce : Zakopane, Hotel Tatra, ul. Cyrhla 34
Data: 11 kwiecień 2024

 

Program :
 • Seksualność i libido w holistycznej ocenie zdrowia kobietdr n. med.  Tadeusz Oleszczuk, ginekolog-położnik.

 • Karmienie dziecka z wadą twarzoczaszki Marta Karwot-Pięta, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kierunku: Neurologopedia, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie kierunku: Logopedia oraz Filologii Polskiej na Uniwersytecie Opolskim. Neurologopeda na Oddziale Intensywnej Terapii Neonatologicznej i Patologii Noworodka w Szpitalu UJASTEK.Terapeuta metody NDT- Bobath. Prowadzi terapię zaburzeń karmienia w Prywatnym Centrum Osteopatii i Fizjoterapii FIZJOMED. Wykładowca z zakresu diagnozy zaburzeń karmienia, dysfagii i neurologopedycznej oceny niemowląt na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Uczestnik i prelegent konferencji poświęconych zaburzeniom karmienia. Od lat zajmuje się terapią niemowląt i małych dzieci z trudnościami w realizowaniu funkcji pokarmowych.

 • Elementy fizjoterapii w opiece poporodowej – fizjoterapeuta i terapeuta uroginekologicznyPaulina Jeż-Kwiatkowska, mgr fizjoterapii i terapeutka uroginenokologiczna. Specjalizuje się w problemach natury intymnej, opiece nad kobietami w ciąży, po porodzie oraz wspieraniu rozwoju ruchowego na każdym etapie życia kobiety.

 • Ocena rozwoju psychoruchowego dziecka 0-12 miesięcy. Charakterystyka obniżonego i wzmożonego napięcia mięśniowego - wczesna interwencja. Fizjoterapia dzieci urodzonych przedwcześniedr Klaudia Bednarek, z zawodu fizjoterapeuta - absolwentka AWF Kraków. Z 10 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Właścicielka gabinetu fizjoterapeutycznego BeMed w Łososinie Dolnej. Nauczyciel akademicki w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. 

 • Co osłabia odporność matek i dzieci?Żaneta Gelt, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni i kanału HappyEvolution.TV, właścicielka agencji wydawniczej, trener rozwoju osobistego, badaczka zjawiska alergii.

 • Leczenie ran u dzieci (pooperacyjne i nie tylko)dr n. med. Katarzyna Malinowska jest specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego, licencjonowaną hirudoterapeutką i larwoterapeutką. W 2009 roku obroniła pracę doktorską która dotyczyła leczenia odleżyn. Aktualnie jest członkiem EWMA (Europejskie Towarzystwo Leczenia Ran), Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Przez dwie kadencje była członkiem Komisji Rewizyjnej przy tym Towarzystwie. Autorka kilkunastu publikacji dotyczących leczenia ran w prasie specjalistycznej oraz w podręcznikach dla pielęgniarek. Leczeniem ran zajmuje się od 2005 roku. Prowadzi liczne szkolenia dla różnych medycznych grup zawodowych oraz dla pacjentów. Obecnie prezes Fundacji O!Rany.

 • Warsztaty z komunikacji interpersonalnejZuzanna Rohn, trener umiejętności menedżerskich, rozwoju osobistego, audytor systemu zarządzania jakością w ochronie zdrowia.

 • Profilaktyka raka piersi - czy możliwe jest samobadanie w ciąży i podczas karmienia piersią? - mgr Joanna Woźniak położna, instruktor profilaktyki raka piersi, pedagog promocji zdrowia.

 • Czy z wcześniactwa się wyrasta? To zależy - Agata Białas, mgr pielęgniarstwa, doktorantka V roku studiów doktoranckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Nauk o Zdrowiu, autorka publikacji w czasopismach branżowych ("Położna. Nauka i Praktyka", "Analiza Przypadków w Pielęgniarstwie i Położnictwie", "Położna").

 • Postępowanie żywieniowe dla dzieci z nadwagą i otyłościądr hab. inż. Zuzanna Goluch, prof. UE, Katedra Technologii Żywności i Żywienia, Wydział Inżynierii Produkcji, Uniwersytet Ekonomiczny.

*Organizator zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w programie, godziny wykładów mogą ulec zmianie.

Termin :
11 kwiecień 2024 - 14 kwiecień 2024     
Miejsce :
Zakopane, Hotel Tatra, ul. Cyrhla 34
Cena :
1200 zł/os. brutto
Zapewniamy:
Udział w wykładach, warsztatach, materiały szkoleniowe i konferencyjne, przerwy kawowe, 2 lunche i 2 kolacje.
CENA ZAKWATEROWANIA W POKOJU 2-OS. ze śniadaniem:
385 zł dwie doby, 550 zł trzy doby
CENA ZAKWATEROWANIA W POKOJU 1-OS. ze śniadaniem:
520 zł dwie doby, 755 zł trzy doby
*CENY OBOWIĄZUJĄ WYŁĄCZNIE DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK OCHRONY ZDROWIA
Zgłoszenia :
 1. poprzez wypełnienie i przeslanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej

 2. e-mailem : pce@pce.com.pl

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają potwierdzenie przyjęcia  zgłoszenia na adres e-mailowy. Jeżeli nie otrzymają Państwo od  nas potwierdzenia w ciągu 24h oznacza to, że zgłoszenie do nas nie dotarło.

 

PŁATNOŚĆ NALEŻY UISCIĆ PRZELEWEM PRZED SZKOLENIEM

KONTO: Polskie Centrum Edukacji Anna Osińska BANK MILLENNIUM S.A.

            32 1160 2202 0000 0000 2731 7659

na przelewie prosimy umieścić nazwisko uczestnika oraz datę szkolenia

 

WARUNKI PŁATNOŚCI I REZYGNACJI

Upoważniam Polskie Centrum Edukacji do wystawienia elektronicznej faktury VAT.
Przy rezygnacji poniżej 21 dnia organizator zatrzymuje 100% wpłaconej kwoty. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia nas z obowiązku zapłaty za szkolenia.

Faktury wysyłane są elektronicznie. Wysyłka korespondencji papierowej (Faktura VAT) koszt 8 zł netto.

Dodatkowe informacje :

Pobyt wydłużony:

11 kwietnia: przyjazd, zakwaterowanie, kolacja

 

Pobyt podstawowy:

12 kwietnia

11:00-11:45 rejestracja na pobyt skrócony

wykłady odbywają się od 12:00 do 19:00

13 kwietnia

Warsztaty od 9:30 do 12:30

wykłady odbywają się od  13:00 do godz. 20:00  w dniu 13 kwietnia

14 kwietnia

Zakończenie, i wyjazd uczestników 14 kwietnia po śniadaniuFormularz zgłoszenia
Partnerzy wydarzenia
Wydarzenia
styczeń
01
luty
26
marzec
11
Ilość dni szkolenia: 1
marzec
13
Ilość dni szkolenia: 1