Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

XIX Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów, Dyrektorów ds. Pielęgniarstwa, Pielęgniarek Naczelnych i Przełożonych

„Jakość opieki zdrowotnej. Innowacje i najlepsze praktyki”

23 września, 2024 26 września, 2024


  • Modele zarzadzania – Agnieszka Olchawska, executive coach, trener oraz konsultant z zapleczem biznesowym i psychologicznym. Od ponad 20 lat wspiera ludzi i organizacje w podnoszeniu kompetencji komunikacyjnych i przywódczych. Łączy empatię i wrażliwość na ludzkie sprawy z biznesową orientacją na cel i osiąganiem wymiernych rezultatów.
  • Właściwa gospodarka lekowa oddziału – propozycje działań organizacyjnych poprawiających skuteczność, bezpieczeństwo i efektywność farmakoterapii – Piotr Kaczmarczyk, dr n. farm., farmaceuta szpitalny, twórca autorskiego programu optymalizacji gospodarki i logistyki lekowej szpitali oraz leczenia żywieniowego. Autor książki o niedożywieniu szpitalnym pt. BIAŁY GŁÓD. Właściciel firmy szkoleniowo-konsultingowej INTERMEN Piotr Kaczmarczyk.
  • Wykorzystanie zdarzeń niepożądanych dla poprawy bezpieczeństwa pacjentów – Dorota Zasowska pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością, dyplomowana pielęgniarka, trener. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy podmiotach ochrony zdrowia, szkoleniach z zakresu dbałości o poprawę jakości i bezpieczeństwa pacjenta i pracownika. Od 15 lat zajmuje się oceną i wdrażaniem jakość w ochronie zdrowia.
  • Psychologiczne aspekty monitorowania zdarzeń niepożądanych – kultura braku oskarżeń i stygmatyzacji – Justyna Rutkowska, psycholog, psychoterapeuta, trener kadr medycznych, wykładowca na kierunku Psychologia SWPS, dyrektor VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia. Od 20 lat związana z ochroną zdrowia i szkoleniami, członek Towarzystwa Promocji Jakości. Współtworzyła projekt: „Wsparcie szpitali we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki” realizowany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, 2016 – 2019. Prowadzi szkolenia w zakresie komunikacji klinicznej, asertywności, higieny psychicznej, zdarzeń niepożądanych, stresu i wypalenia zawodowego.
  • Odpowiedzialność pracownicza pielęgniarek – Dariusz Hajdukiewicz, lekarz, specjalista chirurg, specjalista zdrowia publicznego, dr nauk prawnych, nauczyciel akademicki w Szkole Zdrowia Publicznego CMKP i w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • Ochrona prawna personelu  w aspekcie ustawy o jakości – Mateusz Kępa, prawnik, ekspert prawa medycznego. W latach 2015–2020 pełnił funkcję Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta.
  • Elektroniczna dokumentacja medyczna – Marcin Czelej, matematyk/informatyk, specjalista ds. szkoleń i wdrożeń systemów medycznych HIS, administrator systemu HIS w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Ponad 12 lat doświadczenia w branży medycznej.
  • Kompleksowe wyposażenie szpitala w aspekcie pracy personelu pielęgniarskiego – Hubert Burek, Dyrektor ds. Technologii Medycznych w PORR S.A.
  • Hospitalizacja pacjenta z diagnozą psychiatryczną – Mateusz Kępa, prawnik, ekspert prawa medycznego. W latach 2015–2020 pełnił funkcję Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta.
  • Profilaktyka zakażeń – wybrane zagadnienia – dr n. med. Anna Szczypta, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego.
  • Wsparcie pielęgniarskiej kadry zarządzającej w rozwoju kwalifikacji i kompetencji pielęgniarek – prof. dr hab. Maria Kózka, Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego Wydział Nauk o Zdrowiu UJCM.

Termin:

23 września – 26 września 2024

Rejestracja uczestników: od godz. 16:00 w dn. 23 września
Zajęcie rozpoczynają się: w dn. 24 września o godz. 09:00
Zakończenie zajęć: w dn. 26 września ok. godz. 10:00

Miejsce:

Krynica-Zdrój, Hotel Krynica, ul. Park Sportowy 3

Cena:

1890 zł/os. (brutto)

Cena obejmuje:

Udział w wykładach, warsztatach, materiały szkoleniowe i konferencyjne, przerwy kawowe, 2 obiadokolacje, 2 lunche i 1 kolację, zakwaterowanie w pokoju 2-os. ze śniadaniami.

Dopłata do pokoju 1-osobowego:

380 zł/os. netto=brutto

| CENY OBOWIĄZUJĄ WYŁĄCZNIE DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK OCHRONY ZDROWIA

Zgłoszenia:

  • Poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego poniżej
  • E-mail: pce@pce.com.pl

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają potwierdzenie przyjęcia  zgłoszenia na adres e-mailowy. Jeżeli nie otrzymają Państwo od  nas potwierdzenia w ciągu 24h oznacza to, że zgłoszenie do nas nie dotarło.

PŁATNOŚĆ NALEŻY UIŚCIĆ PRZELEWEM PRZED SZKOLENIEM

KONTO: Polskie Centrum Edukacji Anna Dąbrowska BANK MILLENNIUM S.A.

            32 1160 2202 0000 0000 2731 7659

na przelewie prosimy umieścić nazwisko uczestnika oraz datę szkolenia

WARUNKI PŁATNOŚCI I REZYGNACJI

Upoważniam Polskie Centrum Edukacji do wystawienia elektronicznej faktury VAT.
Przy rezygnacji poniżej 21 dnia organizator zatrzymuje 100% wpłaconej kwoty. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia nas z obowiązku zapłaty za szkolenia.

Faktury wysyłane są elektronicznie. Wysyłka korespondencji papierowej (Faktura VAT) koszt 8 zł netto.

Formularz zgłoszenia

Wypełnij formularz w 3 krokach: 1. Podaj dane uczestnika > 2. Podaj miejsce pracy > 3. Ostatnia zakładka, to informacje o płatniku, dane do faktury oraz (opcjonalnie) dane osoby zgłaszającej, jeśli nie jest to uczestnik. Na końcu pozostaje zaznaczenie wymaganych zgód, ewentualnych dodatków i formularz jest gotowy do wysłania.

Partnerzy wydarzenia