Szkolenia zamknięte
Polityka bezpieczeństwa i RODO nie może utrudnić pracy szpitala

Seminarium instruktażowe pt:

„Codzienna praca personelu w świetle ochrony danych osobowych”

Niezależnie od już wdrożonej polityki bezpieczeństwa danych osobowych istotna jest usystematyzowana wiedza i postawienie świadomości pracowników na poziomie pożądanym dla pracodawcy.

Być może nie wszyscy pracownicy zdają sobie sprawę, na czym polega ochrona danych osobowych, po co ona jest i dlaczego jest tak ważna dla każdego człowieka i dla bezpieczeństwa szpitala.

Seminarium instruktażowe dotyczące codziennej pracy personelu podmiotu leczniczego w świetle ochrony danych nie polega na wykładaniu przepisów ( te możemy wręczyć wszystkim na nośnikach danych), ale na praktycznym omawianiu codziennego życia w „obsłudze” pacjentów.

Nasz Ekspert przygotowuje seminarium instruktażowe dostosowane do specyfiki Waszego szpitala, przychodni itp.

Poruszane zagadnienia dotyczą obowiązujących Was procedur. Omawiane są na przykładach, również tych zgłaszanych, jako pytania uczestników.

Prowadzący seminarium instruktażowe:

Jan Krzysztof Fedorowicz - Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, twórca „Modelu Inwentaryzacji 4.0”. Ekspert w dziedzinie kompleksowych inwentaryzacji z pełnym rozliczeniem. Ekspert wdrażania procedur zarządzania danymi oraz psychologii zarządzania zmianą w przedsiębiorstwach i instytucjach. Ekspert ochrony informacji wrażliwych i poufnych oraz danych osobowych, uwzględniających aspekt informacji jako towaru. Od 1993 roku współpracuje w tym zakresie z największymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, takimi jak banki, przedsiębiorstwa produkcyjne, budowlane, handlowe, firmy ubezpieczeniowe, urzędy i instytucje państwowe, samorządowe czy firmy rodzinne. Dzięki unikalnemu połączeniu osobistych kompetencji, interdyscyplinarnego wykształcenia i ogromnego doświadczenia jest zarówno skutecznym fachowcem branżowym jak i niezwykle wartościowym szkoleniowcem. Wiedza + Praktyka + Talent Dydaktyczny = Najwyższy Poziom Szkoleń. Absolwent kierunków: budowlanego i rachunkowości. Absolwent Pierwszego Studium Trenerskiego w Warszawie z uzyskanymi certyfikatami Trenera Biznesu, Trenera Rozwoju Osobistego, Coacha Pure Mind oraz Coacha Kryzysowego.

Czas trwania seminarium         od 5 do 7 godzin w zależności od liczebności grupy

Termin:                                         indywidualnie ustalany z zamawiającym

Cena :                                            ustalana indywidualnie

W sprawie organizacji seminarium zapraszam do kontaktu

telefonicznego:        (22) 890 20 02

lub na adres email: pce@pce.com.pl

 

 

Newsy
HARMONOGRAM KONFERENCJI 2018
Warto zapoznać się, aby wiedzieć jak planować swój budżet szkoleń i konferencji w nadchodzącym roku. Wię...
czytaj więcej
Siedziba firmy
POLSKIE CENTRUM EDUKACJI – ANNA OSIŃSKA ul. Żelazna 41, lok 6 00-836 Warszawa 7 min pieszo od Dworca Cent...
czytaj więcej
Wydarzenia
sierpień
22
sierpień
29
Ilość dni szkolenia: 1
sierpień
29
Ilość dni szkolenia: 1
wrzesień
10
Ilość dni szkolenia: 2