Szkolenia zamknięte

Polityka bezpieczeństwa i RODO nie może utrudnić pracy szpitala

Seminarium instruktażowe pt:

„Presja RODO w codziennej pracy szpitali i przychodni”

Samo napisanie Polityki Bezpieczeństwa i jednorazowe przeszkolenie pracowników to jednak zbyt mało dla codziennej pracy personelu medycznego mającego bezpośredni kontakt z pacjentami i ich rodzinami.

Zarówno Dyrekcja jak i Pracownicy pierwszych linii kontaktu muszą rozwiązywać coraz to nowe problemy, których przepisy nigdy nie są w stanie przewidzieć.

Pracownicy zawsze są na pierwszej linii ognia gdy występują jakiekolwiek kłopoty w ich placówkach.

Aby zarówno Dyrekcja jak i Pracownicy byli spokojni trzeba się ciągle doszkalać i omawiać sytuacje występujące na co dzień.

Prawdopodobnie nie wszyscy pracownicy wiedzą dokładnie na czym polega ochrona danych, po co jest i dlaczego jest aż tak ważna dla każdego człowieka i bezpieczeństwa finansowego szpitala.

Seminarium instruktażowe dotyczące codziennej pracy personelu podmiotu leczniczego w świetle ochrony danych nie polega na wykładaniu przepisów ( te możemy wręczyć wszystkim na nośnikach danych), ale na praktycznym omawianiu codziennego życia w klinice, szpitalu lub przychodni.

Nasz Ekspert przygotowuje seminarium instruktażowe dostosowane do specyfiki Waszego szpitala, przychodni itp.

Poruszane zagadnienia dotyczą obowiązujących Was procedur. Omawiane są na przykładach, również tych zgłaszanych, jako pytania uczestników.

Ramowy zakres interaktywnego seminarium w załączeniu. Seminarium instruktażowe – program

Prowadzący seminarium:

Jan Krzysztof Fedorowicz - Członek Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych,.. Ekspert ochrony informacji wrażliwych i poufnych oraz danych osobowych, uwzględniających aspekt informacji jako towaru. Od 1993 roku współpracuje w tym zakresie z największymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, takimi jak banki, przedsiębiorstwa produkcyjne, budowlane, handlowe, firmy ubezpieczeniowe, urzędy i instytucje państwowe, samorządowe czy firmy rodzinne. Dzięki unikalnemu połączeniu osobistych kompetencji, interdyscyplinarnego  wykształcenia i ogromnego doświadczenia jest zarówno skutecznym fachowcem branżowym jak i niezwykle wartościowym szkoleniowcem. Ekspert w dziedzinie kompleksowych inwentaryzacji z pełnym rozliczeniem , twórca „Modelu Inwentaryzacji 4.0”. Ekspert wdrażania procedur zarządzania danymi oraz psychologii zarządzania zmianą w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Czas trwania seminarium                                od 5 do 7 godzin w zależności od liczebności grupy i ilości pytań

Termin :                                                              indywidualnie ustalany z zamawiającym

Cena :                                                                  ustalana indywidulanie

Aby uzgodnić zakres i termin prosimy o telefon  (22) 890 20 02.

Lub  email: pce@pce.com.pl

Newsy
HARMONOGRAM KONFERENCJI 2018
Warto zapoznać się, aby wiedzieć jak planować swój budżet szkoleń i konferencji w nadchodzącym roku. Wię...
czytaj więcej
Siedziba firmy
POLSKIE CENTRUM EDUKACJI – ANNA OSIŃSKA ul. Żelazna 41, lok 6 00-836 Warszawa 7 min pieszo od Dworca Cent...
czytaj więcej
Wydarzenia
wrzesień
23
Ilość dni szkolenia: 5
wrzesień
27
Ilość dni szkolenia: 1
październik
10
październik
12
Ilość dni szkolenia: 1