SOCIAL MEDIA + MARKETING
wrzesień
20
Miejsce szkolenia: Warszawa, sala konferencyjna PCE ul. Żelazna 41 lok 6
Data: 20 wrzesień 2017

 

Opis szkolenia:

Poznaj wszystkie najpopularniejsze kanały Social Media od podszewki. Zapoznaj się z tajnikami o których nie miałeś pojęcia. Dowiedz się jak szerokie możliwości daje Ci Facebook, Instagram, Youtube oraz inne platformy. Szkolenie to nie tylko idealne miejsce w którym wyciągniesz maksimum wiedzy, ale także przemiła atmosfera i praktyczna część w której wszystko przećwiczysz pod okiem eksperta. Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi Social Media i wzbogać swoją wiedzę. Szkolenie to nie tylko twój rozwój ale także inwestycja w przyszłość, dodatkowo otrzymasz certyfikat który poświadczy o zdobytych umiejętnościach. 

DLA KOGO

Zabierzemy cię w wycieczkę po social mediach bez względu czy prowadzisz firmę lub nią zarządzasz? A może dopiero zaczynasz? Budujesz markę osobistą w sieci lub chcesz dowiedzieć się jak funkcjonują social media i jak w prosty, efektywny sposób możesz się w nich reklamować? To idealne szkolenia dla Ciebie!

Poziom szkolenia: dla tych którzy mają pojęcie o marketingu w sieci oraz dla tych którzy są w tym temacie zieloni. Każdy z uczestników wyciąga nowe interesujące informacje. 

CEL

Social media mają zastosowanie w każdym aspekcie życia. Dowiesz się o trikach marketerów, którzy właśnie dzięki nim osiągają wyżyny sprzedaży. Dowiesz się gdzie popełniasz błędy i jak możesz usprawnić swoje działania w sieci oraz dlaczego pozyskanie klienta jest ważniejsze niż sama sprzedaż.

Nasze szkolenie to użyteczna wiedza przekazywana przez praktyków, którzy każdego dnia zajmują się profesjonalnie social mediami i komunikacją.

TRZY FILARY SZKOLENIA

 • Czym są social media i jakie dają możliwości.
 • Dlaczego content marketing to podstawa w dzisiejszych czasach.
 • Content marketing, który sprzeda wszystko.
 • Marketing wirusowy.
 • Sprawny mailing.
 • Jak zrobić reklamę na facebook i instagram za 0zł.
 • Czy warto być na Snapchat?
 • Monitorowanie kanałów social media.
 • Marketing kontra Remarketing.
 • Skuteczny YouTube marketing
 • Zasady skutecznej komunikacji w social mediach.
 • Jak budować efektywne relacje z klientem.
 • Jak tworzyć angażujące treści i obrazy.
 • Jak w prosty sposób zachęcać do zakupu.
Prowadzący szkolenie:

Estera Olejniczak

 

Specjalista ds. komunikacji, coach kryzysowy. Praktyk NLP (w trakcie certyfikacji mistrzowskiej NLP). Trenerka Nonviolent Communication, psychologii komunikacji i komunikacji social media. Autorka programu "Komunikacja budująca relacje". Współzałożycielka firmy Next Level, która inspiruje do zmian i wspiera w pokonywaniu swoich ograniczeń. Prowadzi blog, na którym omawia tematy dotyczące komunikacji, rozwoju osobistego oraz podnoszenia jakości swojego życia.

 

Jakub Sobieraj

 

Ekspert w dziedzinie marketingu i content marketingu w social media oraz PR. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy przy akcjach marketingowych w sieci. Posiada doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz wieloletnie doświadczenie we współtworzeniu akcji marketingowych największych firm w sieci. Współpracował z wieloma markami, między innymi: Empik, Converse, Desperados, Reserved czy MTV. Kreatywny i otwarty na ludzi, na codzień prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów lifestyle w kraju oraz firmę szkoleniową w branży Social Marketingu.

Termin szkolenia:
20 września 2017
Miejsce szkolenia:
Warszawa, sala konferencyjna PCE ul. Żelazna 41 lok 6
Cena szkolenia:
297,00 zł Bilet Premium
Zapewniamy:
BILET PREMIUM: - Całodniowe szkolenie - Serwis kawowy - Materiały szkoleniowe -Certyfikat odbycia szkolenia BILET VIP: - Całodniowe szkolenie - Miejsce w Pierwszym Rzędzie - Książka \\\\\\\\\\\\\\\" Ty w Social Mediach\\\\\\\\\\\\\\\"
BILET VIP
397,00 zł
BILET Premium + Consulting
497,00 zł
Dodatkowe informacje:
REJESTRACJA UCZESTNIKÓW od godz. 08:30
 
ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ  o godz. 09:00    

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ  ok. godz. 17.00Formularz zgłoszenia
Partnerzy wydarzenia
HARMONOGRAM KONFERENCJI 2018
Warto zapoznać się, aby wiedzieć jak planować swój budżet szkoleń i konferencji w nadchodzącym roku. Wię...
czytaj więcej
Siedziba firmy
POLSKIE CENTRUM EDUKACJI – ANNA OSIŃSKA ul. Żelazna 41, lok 6 00-836 Warszawa 7 min pieszo od Dworca Cent...
czytaj więcej
Wydarzenia
luty
22
Ilość dni szkolenia: 1
marzec
06
Ilość dni szkolenia: 1
marzec
14
Ilość dni szkolenia: 1
marzec
22