Szczegóły Wydarzenia - PCE
VIII Ogólnopolski Zjazd Pielęgniarek Oddziałowych, Położnych Oddziałowych, Kierowników i Koordynujących
luty
26 - 28
„Nowoczesne zarządzanie zespołem i sobą"
Miejsce : Bystra, Hotel Magnus Resort, ul. Juliana Fałata 222
Data: 26 luty 2024

 

Program :
  • Procedury i dokumentacja potrzebna do skutecznego rozliczania świadczeń - Urszula Skarżyńska, Pełnomocniczka Dyrektora ds. Organizacji Świadczeń Medycznych, IMiD w Warszawie

  • Właściwa gospodarka lekowa oddziału – propozycje działań organizacyjnych poprawiających skuteczność, bezpieczeństwo i efektywność farmakoterapii - dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk, czynny zawodowo farmaceuta szpitalny, właściciel firmy szkoleniowo-konsultingowej INTERMEN Piotr Kaczmarczyk. Twórca autorskiego programu optymalizacji gospodarki i logistyki lekowej szpitali oraz leczenia żywieniowego. Obecnie w funkcji pełnomocnika ds. jakości Szpitala Joannitas w Pszczynie.

  • Sposoby radzenia sobie z pacjentem agresywnym - Zuzanna Rohn, trener umiejętności menedżerskich, rozwoju osobistego, audytor systemu zarządzania jakością w ochronie zdrowia.

  • Jak rozluźnić kręgosłup po pracy - Daniel Kawka, fizjoterapeuta Międzynarodowy Terapeuta OM Cyriax, NDT Bobath i PNF. Od ponad 10 lat prowadzi w Bielsku-Białej prywatny gabinet, w którym pracuje z pacjentami z przewlekłym bólem. W tym czasie przeszedł drogę od terapeuty manualnego, do terapeuty, który prowadzi pacjentów w kierunku samozarządzania zdrowiem. Interesuje go rozwój i praca w nurcie biopsychospołecznym.

  • Zaopatrzenie oddziału - jak szybko znaleźć sprzęt spełniający nasze oczekiwania - Jarosław Dobrzyński, Dyrektor Naczelny Redakcji Portalu Medipment.pl

  • Rola dokumentacji medycznej a odpowiedzialność zawodowa - Mateusz Kępa, prawnik, ekspert prawa medycznego. W latach 2015–2020 pełnił funkcję Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta.

  • Komunikacja interpersonalna w zespołach medycznych - Agnieszka Olchawska, executive coach, trener oraz konsultant z zapleczem biznesowym i psychologicznym. Od ponad 20 lat wspiera ludzi i organizacje w podnoszeniu kompetencji komunikacyjnych i przywódczych. Łączy empatię i wrażliwość na ludzkie sprawy z biznesową orientacją na cel i osiąganiem wymiernych rezultatów.

  • Równowaga - sposób na zdrowie - Anna Osińska, pedagog.

*Organizator zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w programie, godziny wykładów mogą ulec zmianie.

Termin :
26 luty 2024 - 28 luty 2024     
Miejsce :
Bystra, Hotel Magnus Resort, ul. Juliana Fałata 222
Cena :
1590 zł/os. netto=brutto
Cena obejmuje:
Udział w wykładach, warsztatach, materiały szkoleniowe i konferencyjne, przerwy kawowe, 2 lunche i 2 kolacje, zakwaterowanie w pokoju 2-os. ze śniadaniami.
Dopłata do pokoju 1-osobowego:
260 zł/os. netto=brutto
*CENY OBOWIĄZUJĄ WYŁĄCZNIE DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK OCHRONY ZDROWIA
Zgłoszenia :
  1. poprzez wypełnienie i przeslanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej

  2. e-mailem : pce@pce.com.pl

Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają potwierdzenie przyjęcia  zgłoszenia na adres e-mailowy. Jeżeli nie otrzymają Państwo od  nas potwierdzenia w ciągu 24h oznacza to, że zgłoszenie do nas nie dotarło.

 

PŁATNOŚĆ NALEŻY UISCIĆ PRZELEWEM PRZED SZKOLENIEM

KONTO: Polskie Centrum Edukacji Anna Osińska BANK MILLENNIUM S.A.

            32 1160 2202 0000 0000 2731 7659

na przelewie prosimy umieścić nazwisko uczestnika oraz datę szkolenia

 

WARUNKI PŁATNOŚCI I REZYGNACJI

Upoważniam Polskie Centrum Edukacji do wystawienia elektronicznej faktury VAT.
Przy rezygnacji poniżej 21 dnia organizator zatrzymuje 100% wpłaconej kwoty. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia nas z obowiązku zapłaty za szkolenia.

Faktury wysyłane są elektronicznie. Wysyłka korespondencji papierowej (Faktura VAT) koszt 8 zł netto.

Dodatkowe informacje :

Rejestracja uczestników w dniu 26 lutego od godz. 12:30

Obiad 13:00-13:45

Rozpoczęcie spotkania w dniu 26 lutego o godz. 14:15

Zakończenie w dniu 28 lutego ok. godz. 10:00

 

DOJAZD 

Proponujemy dojazd PKP lub PKS do Bielska-BIałej stamtąd bezpośrednio pod Hotel Magnus kursuje autobus nr 57 z przystanku Warszawska Dowrzec w Bielsku-Białej wysiąć należy na przystanku Bystra Leśniczówka. Czas przejazdu autobusem ok. 30 min.

 

PARKING HOTELOWY

Dla uczestników konferencji parking Gratis!

 Formularz zgłoszenia
Partnerzy wydarzenia
Wydarzenia
styczeń
01
luty
26
marzec
11
Ilość dni szkolenia: 1
marzec
13
Ilość dni szkolenia: 1